40’tan aşkın kripto ETF’si onay bekliyor

FINANSGUNDEM.COM – DIŞ ISTIHBARAT SERVİSİ

KUL’nin Ontario eyaletinde döviz bürosuna ayrımsız tıpkısı saklı yazı mal alım satım merkezi açıldı. Coin Nerds isimli ortaklık, müşterilerine henüz evvel karşılaşmadıkları tıpkı bakım sunuyor: karşı karşıya saklı yazı servet çekicilik satımı. 2018 yılında açılan saklı yazı dünyalık bürosunun sahipleri, dijital dünyanın dışında de saklı yazı dünyalık gelgel satımı yapılabileceğine inanıyor. Coin Nerds CEO’akarsu Kayırıcı Hack, “herkesin bu dijital ekosisteme dahil olabilmesine imkan tanıyoruz.

Tıpkısı zamanda self servis online hizmetlerin kullanım zorluklarına dahi cemaat değiliz. İleri yaştaki kişiler uygulayım bilimi bariyerlerine takılabiliyor” dedi. yüz yüze saklı yazı servet çekicilik satımı sağlayıcı şirketlerin hepsi birbirinden bire bir hacim farklılık gösteriyor. Ancak eş noktaları müşterilerin akça, emniyet kartı ya üstelik havale yöntemiyle değişik kripto paraları satın alabilme imkanı tanıyor olmaları.

Wall Street Journal’ın haberine göre bu şirketler müşterilerine ayrımsız zamanda farklı saklı yazı paralar üzerine vukuf dahi vererek, yatırımcıların aktif uygulama üzerinden kontrol edebileceği dijital cüzdanlarını zahir kullanacağını öğretiyor. Müşteriler kripto paralarını nakde vermek istediklerinde, bunu de büroda bulunan görevliler gerçekleştiriyor. Bürolarda değme işlem için %0,99 ila %5’lik tıpkısı encümen ücreti alınıyor. Bu cirim ise online kripto mülk alışveriş hizmeti veren şirketlerin üzerinde.

Şirketin sahipleri fiziksel büroların saklı yazı mal alım satım deneyimini geliştirdiğini söylüyor. Bu işlem genellikle birçok gönül vasıtasıyla Coinbase evet birlikte Binance kabilinden şirketlerin sağladığı online platformlardan gerçekleştiriliyor. Bu garip platformlar Hack’e göre kripto para piyasalarına alışık sıfır şahıslar üzere inhibitör olabiliyor. Hack, “ara sıra insanlar faal uygulamalardan 500 ila bin dolarlık kripto servet alımı yapıp, daha sonraları sistemi karmaşık bulduğu amacıyla bırakabiliyor” dedi.

Ancak Coin Nerds’te müşteriler aynı sevgili yaşadığında neredeyse simultane tıpkı uzmanla görüşebiliyor. Bunun tersine online platformlar, alıcı şikayetlerini yanıtlamada gecikebildikleri için tenkit odağı haline geliyor. Bir zamanda fiziki tıpkısı alışveriş bürosu, kripto dünyalık sektörüne şüpheyle yaklaşanların de cüret duymasını sağlıyor. Fransa’nın fiziksel saklı yazı para bürosu Comptoir des Cybermonnaies Kurucusu Baptiste Lac, “bakir bir kamera geldiğinde, bu azrail hele üstelik anadan görme bir yatırımcıysa, sakıncasız tıpkısı gurur olduğumuzu ve Fransa’nın düzenleyicileri vasıtasıyla bize lisans verildiğini görebilir” dedi.

Devamında, “online platformlarda yatırmayı emin bulmadıkları miktardaki paraları, burada yatırabilirler” ifadesini kullandı. Coin Nerds’nam tersine Comptoir des Cybermonnaies akçe akseptans etmiyor. Çünkü şirket karaca servet aklama faaliyetlerine maruz durmak istemiyor. Fakat Hırvatistan’birlikte bulunan Bitcoin Store, saklı yazı mal alımlarında nakit akseptans ediyor. Euro Bölgesi’nin bir parçası sıfır Hırvatistan, nakdin oldukça çok kullanıldığı tıpkı mutluluk.

Bire Bir zamanda Hırvatistan’bile bankalara karşı bire bir güvensizlik de bilgili. Bitcoin Store’un benzeri online platformu dahi bulunuyor. bununla birlikte kullanıcıların ödeme kartı evet da akçe kullanarak saklı yazı para hava satımı yapmasına imkan tanıyan saklı yazı ATM’leri dahi tüketiciler için aynı ayrıksı almaşık. finansgundem.com’un derlediği bilgilere bakarak geçtiğimiz ay Bitcoin’i kanuni para birimi olarak akseptans fail Ahali Salvador’üstelik 200 saklı yazı ATM’si bulunuyor.

Vatandaşlar kripto fonlarını akça namına, ülkenin resmi Bitcoin cüzdanı markası Chivo’nun 50 şubesinden da çekebiliyor. 

KÖLE’birlikte ise 24 binin üzerinde kripto ATM’si bulunuyor. Ancak alım satımların karşı karşıya yapılması halen ekstrem bir kılgı olmaya bitmeme ediyor. Hele üstelik KUL ve Gün Batısı Avrupa’birlikte sayısal bankacılık oldukça ferah ve finansal kurumlara duyulan büzük erdemli. Bu nedenle internete ulaşım üzerine bile bire bir sav yaşamayan erkek online platformlardan alım satım yapabiliyor.

Esasen da fiziksel saklı yazı servet alışveriş büroları mebzul tıpkısı sene geçirdiklerini söylüyor. Comptoir des Cybermonnaies’in işlem hacmi 2019 ve 2020 yılları arasında şeş tekmil arttı. Coin Nerds ise gelecek yıl Toronto’birlikte yeni tıpkı bölüm anahtar. Hack, “sayısal tıpkı bükülme gerçekleşecek ve herkesin ekosistem zarfında yer alması gerekecek” dedi. devamında, “birçok kişi halen konuyu algılamaya çalışıyor ve bittabi kullanılacağını öğrenmeleri gerekiyor” ifadesini kullandı.

Starling Bank CEO’su: Berrak bankacılık tamlık bir sahne kırıklığı

 

Zayi olan göktaşı ayan artırmada satışa bundan sonra

 

Ethereum’un fiyatını üç katına çıkaracak beklenti

 

Share: