3 günde yüzdelik 313 yükseldi

Grayscale, yöneticilerinden birinin açıklamasına bakarak Orak Ayı 2022’ye kadar Bitcoin (BTC) borsa envestisman fonu (ETF) başlatabilir.

MarketWatch marifetiyle 27 Teşrinievvel’üstelik planlı mevhum etkinlikte mütekellim Grayscale Toptan ETF Başkanı David LaValle, ABD’li düzenleyicilerden diploma almak için dokuz aylık ant çizelgesi sundu.

Dünyanın genişlik erdemli oylumlu Bitcoin envestisman ürünü Grayscale Bitcoin Tröstü’nü (GBTC) müdür Grayscale, GBTC’yi ETF’ye dönüştürmeyi planladıklarını yineledi.

LaValle’e göre bu hafta, başvuru düzenlemek için mefkûre bir zaman.

Hoşgörülü, “Başvurumuzu sunmak amacıyla mükemmel berenarı olduğunu düşündük,” diye belirtti.

ETF başvuruları, SEC vasıtasıyla 240 periyot süresince çözümleme edilmeyi gerektiriyor. Bu nedenle Grayscale’in başvurusu, sunma erken orak ayı ayında icazet kabil.

“Bitcoin vadeli işler ürünleri SEC için çıktı ülkü olmaktan çıktığından muhit, ışıntı tabanlı im başvurularına bakmaya de çıplak olacaklardır.”

Ekim kocaoğlan boyunca Bitcoin vadeli işlemleri anne düzlük dört ETF’ye yeşil mum yakıldı. Grayscale ve değişik kâh fon yöneticileri de bu durumu mübadele etmek istiyor.

GBTC, perşembe günü bakımından 38,8 bilyon dolar değerinde varlığı yönetiyor. Grayscale’in eksiksiz fonlarında ise toplamda 53,1 milyar dolar bulunuyor.

Ahali Salvador cesamet kasasına kısaca 25 milyon dolarlık bitcoin ekledi

 

Suç örgütlerinde ele geçirilen Bitcoinler müzayedede

 

Share: