18 gözyaşı altına yüzdelik 25 kerem katkısı fırsatı

Bireysel tekaütlük kanununda yapılan düzenlemeyle alay malay Türkiye’de 18 yaş altındaki yavru ve çoluk çocuk için Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) dönemi başlarken, Güvence BBVA Emeklilik yüzde 25 ihtişam katkısı avantajıyla kamu aileleri çocuklarının geleceğine yatırım yapmaya nida ediyor.

Füru amacıyla BES hesabı açanlar, çocukları amacıyla eğlenceli artırım yapmaya önceden, yüzde 25 heybet katkısının beraberinde yatırımlarına güvenli ve faziletli finansal faiz elde etmenin avantajını yaşıyor. Garanti BBVA Emeklilik Genel Müdürü Burak Ali Göçer’in aileleri, çocukları üzere benzeri gelecek hazırlama çağrısı yaptı: 

“Günümüz şartlarında artırım ve birikim, bireylerin finansal sürdürülebilirliği açısından tek olmadığı büyüklüğünde mefret ağıl geldi. Hele çocuklarımız ve gençlerimiz üzere sağlam aynı ati alıştırmak, onların geleceklerine bugünden yan yüklemek amacıyla birikimi sürdürülebilir aynı alışkanlığa çevirmemiz gerekiyor. Bu noktada 18 gözyaşı altı BES uygulaması çocuğunun geleceğini garanti altına ahzetmek talip ebeveynler üzere çokça zer ve ekonomik bire bir tasarruf uzlaştırıcı olacak. Sisteme dahil olacak füru ve gençler üzere, aynıyla halihazırdaki BES uygulamasında olduğu üzere, yüzdelik 25 çap katkısının sağlanacak olması dahi koca bire bir punt sunuyor.”

18 yaş şeş BES’in detayları

 

18 gözyaşı altına BES imkanı sağlayıcı öneri kabul edildi

 

Share: